• Свеж
Робинсон ги откажува пиварите/Метс/Астрос потпишано автограмиран М.Л. Бејзбол w/COA - Автограмирани бејзбол
zoom_in

Робинсон ги откажува пиварите/Метс/Астрос потпишано автограмиран М.Л. Бејзбол w/COA - Автограмирани бејзбол

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Робинсон ги откажува пиварите/Метс/Астрос потпишано автограмиран М. Бејзбол w/ COA Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалиите за откажување на Робинсон. Меморијабили на Хјустон Астрос.

Поврзани производи..