суровини

Вкупно 1951 од производите

Прикажано 1-52 1951 стока
Fielect Clear акрилен лист 16.54 x 11.69 Леано плексиглас лист 2мм дебел акрилен плексиглас лист чиста пластична листока Плекси стаклена табла
 • Цената е намалена.
 • Свеж

【Димензија】 Должина : 420мм / 16,54 "; ширина : 297мм / 11,69"; Дебелина : 2мм / 0,08 "; Јачина на затегнување : 72mpd; Темпе�

DEN 2.33
Во продавницата
Trusco Soft Mesh Alpha GM-1836A
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Целиот трага за испорака ● W X L (M) : 1,8 x 3,6 ● Број на очни капаци (парче) : 24 ● Pitch на очите (CM) : 45...

DEN 1.00
Во продавницата
Маркетинг држачи 23 квадратно огледало акрилни плочки Дома декор DIY празни листови Плексиглас пластични плочи Проект Материјал 23 x
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Остри агли совршени акрилни чаршафи DIY подготвени за кој било проект за кој ќе ви треба плексиглас лист �

DEN 175.20
Во продавницата
Z Креирај дизајн месинг плоча Бакар плоштад рамен лента за стапчиња за лепки за лепки за палети за палети 2 парчиња метална бакарна фолија
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.67
Во продавницата
Хуилун Месинг Лист Бакарен Лим 1,8 мм 200мм х 200мм Метални Отсеци Хоби Со Врвен Квалитет Занаети Самостојни Проекти Месинг Плочи
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Чист бакар, дебел отстранлив винил слој заштитен слој, чисти рабови за сечење, правилно сечење може да ј�

DEN 1271.68
Во продавницата
Церобегин Т2 Бакарен Лим Панел Од Фолија Со Висока Чистота Практично Снабдување Со Индустрија, Силна Спроводливост, 99,9% Чисти
 • Цената е намалена.
 • Свеж

●99,9% чиста бакарна фолија, мазна површина, ниска содржина на кислород, добра спроводливост ● Добра флек

DEN 491.20
Во продавницата
Fielect 5 парчиња од не'рѓосувачки челик тркалезни шипки 60ммкс3мм метални шипки стругли за занаетчиски занаетчиски занаетчиски
 • Цената е намалена.
 • Свеж

【Димензија】 Дијаметар : 3мм / 0,12 "; Должина : 60мм / 2,36" 【Материјал】Металната шипка е изработена од високо

DEN 662.40
Во продавницата
ПАТИКИЛ Затворена Ќелија Сунѓер Пена Лист Ролна, 1/2 Т х 13 В х 78 Л Нелеплив Лесен За Сечење Вода И Отпорен На Временски Услови, ЗА Полнење
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Ролни Од Пена Гумени Листови Затворената подлога од ПЕНА е изработена од МАТЕРИЈАЛ ЕПДМ, овие влошки не

DEN 2.67
Во продавницата
САД Запечатување Зуса-ФРС-ХТПСА-18 Огноотпорни Силиконски Пена Лента Со Висока Температура Лепило, 3/8 Висина, 2 Ширина, 10 ' Должина
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Форма : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лента; Цврстина : Затворен�

DEN 4587.84
Во продавницата
Јиванго Чист Бакар Метален Лим Плоча Од Фолија Сече Бакарна Метална Плоча Погодна За Заварување и Правење 50мм х 1000мм Чист Бакарен
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 905.60
Во продавницата
Анти-статичка табела за борба против статична табела, отпорна на абење и отпорна на абење и отпорна на киселина, главно користени
 • Цената е намалена.
 • Свеж

T : 3mm L : 328ft / 1m W : 7,87inch / 200mm Антистатичката табела е главно направена од статички спроводливи материјали, с

DEN 1056.00
Во продавницата
ХОЗЕОН 12 х 12 х 3/8 Инчи 6061-Т651 Алуминиумски Лим, Издржлив Алуминиумски Метален Лим, Квадратна Алуминиумска Плоча За Транспорт,
 • Цената е намалена.
 • Свеж

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛметалниот алуминиумски лим е изработен од висококвалитетен м�

DEN 591.84
Во продавницата