• Свеж
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица
zoom_in

Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

● Флуоресцентна Сијалица ● Излез на светлина : 2. Просечен Животен век : 7. ● Тип На Сијалица : Т8. ● Боја / Завршница : Ладно Бело. F30 T8/CWX 30 вати-36" - Т8-Средна Би-Пин (Г13) База-4.200 К-Кул Бел Делукс.

Поврзани производи..