• Свеж
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица
zoom_in

Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

● Флуоресцентна Сијалица Применета енергија : 15 вати. Просечен Животен век : 8. € Боја / Заврши : Дневна Светлина. Ф15т8дл 15 вати - 18" - Т8 - Средна Би-Пин (Г13) База-6.500 К-Дневна Светлина-Пролум-Загревање.

Поврзани производи..