• Свеж
Максима Канделабра Јасна Филамент ЛЕД Сијалица За Свеќи 40 Вати Еквивалент Топло Бело 2700к 350 Лумени, 4 Вати
zoom_in

Максима Канделабра Јасна Филамент ЛЕД Сијалица За Свеќи 40 Вати Еквивалент Топло Бело 2700к 350 Лумени, 4 Вати

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Чистите Светилки со Стаклени Влакна изгледаат како традиционални автентични светилки со блескаво канделабри Е12 Основи за да одговараат на сите традиционални Апликации За Канделабри, вклучувајќи Лустери, Скали, тела за Бања и други. Се вклопува во Таванот Монтирани Канделабри светилки. Може да се користи во уреди за осветлување на бањата со или без капаци. 350 Лумени-Еквивалентно на Стандардна Сијалица За Свеќи од 40 Вати. Користи Само Енергија од 4 Вати, База На Е12 Канделабри. Не Затемнети-Топло Бело 2700k Светлосна Боја, 81 CRI. Ќе заштеди над 65 долари трошоци за енергија и замена. 1 Година Гаранција, УЛ Наведени, 120 ВАЦ, Трае до 15.

Поврзани производи..