• Свеж
X-DREE DC 12V 9W LED сијалица светилка заштеда На Енергија Бела w Алигатор Клипови (DC 12V 9W LAMPARA De Bombilla Енергија - Бела w Алигатор Клипови
zoom_in

X-DREE DC 12V 9W LED сијалица светилка заштеда На Енергија Бела w Алигатор Клипови (DC 12V 9W LAMPARA De Bombilla Енергија -

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Земја На Производство : КИНА; Материјал : СМД Силикон Нето Тежина : 140гр; Содржина На Пакетот : 1 х ПРЕДВОДЕНА Светлина. Главна Боја : Бела. Оценки : DC 12 V 9 W(Clasificaciones : DC 12 V 9 W. Светла Боја : Бела (БОЈА БЛАН-О. DC 12 V 9 W LED сијалица Светилка заштеда На Енергија Бела w Алигатор Клипове овој производ е Отпорен На Удари и вибрации, отпорен, Моментален On.It може широко да се користи во светилки за домаќинство, групни и кристални светилки, комбинирани лустери, светилки за читање, светилки, столни ламби, фрижидерски светла, светла за кабинети, вазни светилки и некои светла за домаќинство. Опис На Шпански 12v 9 W LAMPARA De Bombilla Енергија - Бела w Алигатор Clipspais De Fabricacién : КИНА; Материјал : Силикона SMDPeso neto : 140 g; Contenido del paquete : 1 x ledcolor главен : БЛАН-OClasificaciones : DC 12 V 9 W БОЈА BLANC-O.

Поврзани производи..