• Свеж
Сунлит 30314 14 вати 22.2 Т5 Флуоресцентна Цевка Ф14Т5/865 Сијалица
zoom_in

Сунлит 30314 14 вати 22.2 Т5 Флуоресцентна Цевка Ф14Т5/865 Сијалица

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Лумени : 1200 14 Вати 22,2" Т5 Флуоресцентна Цевка Ф14Т5/865-Производител : тип На Сончева Основа : Минијатурен Би-Пин-Моќност : 14 Вати - завршна Сијалица : дневна Светлина-Напон : 120 Волти-Животни часови : 20000-температура На Бојата келвин : 6500 К-МОЛ : .

Поврзани производи..