• Свеж
Случај за носење на конзола WWE
zoom_in

Случај за носење на конзола WWE

DEN 1104.00

Стока
check Во продавницата

Оваа официјална стока е развиена исклучиво за PSP од страна на J-Straps Овој цврст случај за носење ќе обезбеди вашата конзола да остане ослободена од испакнатини и гребнатини додека се движите од А во Б. со безбеден прицврстувач за поштенски патенти, случајот вклучува и простор за картички за игри, како и вашата конзола.

Поврзани производи..