• Свеж
Мода Ткаенини Призмите На Брегот Јорган комплет Од Бренда ЗАГАТКА ДИЗАЈНИ КОМПЛЕТ18740
zoom_in

Мода Ткаенини Призмите На Брегот Јорган комплет Од Бренда ЗАГАТКА ДИЗАЈНИ КОМПЛЕТ18740

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Карактеристики ткаенини од колекцијата На Бреговите Од Бренда Загатка Дизајни За Мода Ткаенини 100 проценти памучна ткаенина; ватенка и модна тежина; исечени и спакувани Од Ткаенини Мода. Вклучува шема и ткаенина за јорган врвот и врзување. Ткаенините за сечење не треба да се перат во машина пред употреба. Готовиот јорган има димензии 84х84 инчи. Карактеристики ткаенини од колекцијата На Бреговите Од Бренда Загатка Дизајни За Мода Ткаенини. Готовиот јорган има димензии 84х84 инчи. Комплет вклучува шема и ткаенина за ватенка врвот и врзување. Моделот вклучува апликација. Ватенка и модна тежина. Професионално сече и спакувани Од Мода Ткаенини. Потребни се 7 3/4 јарди широки 44 инчи или 2 5/8 јарди од 96-инчна широка ткаенина за поддршка, вата и конец за комплетирање на ватенка.

Поврзани производи..