• Свеж
Поврзување Теми Фрли Круг Ватенка Комплет, Фокус На Квадрат
zoom_in

Поврзување Теми Фрли Круг Ватенка Комплет, Фокус На Квадрат

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕМИ ЕКСКЛУЗИВНИ : Кој ткаенина Од градината Скапоцени Камења ткаенина колекција, дизајниран и произведен Со Поврзување На Теми КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : Сите 100% двор од памучна ткаенина потребни за горниот дел и врзувањето, плус моделот со Дизајни На Јорган Од Канук (потребни се дополнителни 3-3/4 јарди ткаенина за подлога). ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Овој јорган е совршен, бидејќи се фокусира На Поврзување На Конци Екстравагантна букет ткаенина, а исто така се фокусира на без претрупан парчиња. ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Кога ќе завршите, јорганот ќе измери 53,5 "х 65,5". НИВО НА ВЕШТИНА : проект за изработка за сите јоргани на ниво на вештина. Комплетот Вклучува : Сите 100% дворови од памучна ткаенина потребни за горниот дел и врзувањето, плус моделот на ватенка со Дизајни На Јорган Од Канук (потребни се дополнителни 3-3/4 јарди ткаенина за подлога) ве Молиме имајте предвид дека вклучениот двор од ткаенина не е пресечен. Поврзување На Теми ' Фокус Квадратни Фрли Ватенка Комплет е забавен проект за сите нивоа на вештини. Одликувајќи се со ткаенина од колекцијата На Ткаенини За Градинарски Скапоцени Камења со ограничено издание, овој јорган е совршен, бидејќи се фокусира На Поврзување На Конци Екстравагантна букет ткаенина, а исто така се фокусира на без претрупан кроеви.

Поврзани производи..