• Свеж
Рајли Блејк Конфети Памуци Боја Момче Сина, Ватиран Ткаенина од Дворот
zoom_in

Рајли Блејк Конфети Памуци Боја Момче Сина, Ватиран Ткаенина од Дворот

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Рајли Блејк Дизајнира Конфети памуци цврста ткаенина е врвна ватирана памучна крпа која има мека рака Користете го во вашите традиционални или модерни јоргани или самостојно за современ стил на ватенка. Исто така совршен за ватенка поддршка прашина возбудува и светлина завеси. Инструкции За Перење : Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско. Рајли Блејк Дизајнира Конфети памуци цврста ткаенина е врвна ватирана памучна крпа која има мека рака. Користете го во вашите традиционални или модерни јоргани или самостојно за современ стил на ватенка. Исто така совршен за ватенка поддршка прашина возбудува и светлина завеси.

Поврзани производи..