• Свеж
Меки плетени џогерни панталони на момчето на Леви
zoom_in

Меки плетени џогерни панталони на момчето на Леви

DEN 473.60

Стока
check Во продавницата

Увезени Затворање на влечење. Без разлика дали е ден на игра надвор или лежење внатре, меките плетени џогерни панталони на Леви (големи деца) се совршен удобен избор. Еластична половината со затворање на влечење. Еластични манжетни. Брендирање извезено на предниот дел од лево. Без разлика дали тоа е ден на игра надвор или лежење внатре, меките плетени џогерни панталони на Леви (големи деца) се совршен удобен избор. Еластична половината со затворање на влечење. Еластични манжетни. Брендирање извезено на предниот дел од лево. 80% памук, 20% полиестер. Машинско миење, суво суво.

Поврзани производи..