• Свеж
Боломи женски обични џемпери со долги ракави со долги ракави кошули со преголеми врвови на вратот со џебови со џебови
zoom_in

Боломи женски обични џемпери со долги ракави со долги ракави кошули со преголеми врвови на вратот со џебови со џебови

DEN 179.04

Стока
check Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук, полиестер. Затворање на пулвер. Само миење на рацете. Меки материјал : Мешавина од памук и полиестер, истегната ткаенина, лесна, мека, пријателска за кожата и дише, обезбедуваат поудобно искуство со носење. Едноставни дизајни : вратот на екипажот, долги ракави, цврста боја, обичен преголем лабав стил, страничен отвор и џеб. Тркалезен врат и класичен и основен стил ве тера да изгледате повеќе дарежливи! Тоа ќе го покаже вашиот убав изглед за секоја пригода. Натпревар : Трендовски и симпатичен џемпер од туника е совршена за носење со хеланки, фармерки, панталони за истегнување, чизми. Само стил на начинот на кој ви се допаѓа. Одлично за сите есен и пролетно носење. Исто така може да го носи под палта во текот на зимата. Повод : Оваа женска долга блуза е лесно да се носи секој ден, излегувајќи, забава, работа, секојдневно носење, шопинг, коктел, клуб, училиште и спорт. Погоден за есен, пролет и зима. Најдобар избор како подарок. Нега на облека : Машина или миење на рацете со ладна вода и виси или виси суво и без белило и без суво чисто. Ве молиме, повикајте се на табелата со големина под описот пред да го купите. Класичниот дизајн на тркалезна јака е стилски и разноврсен. Лесен за носење, погоден за најразлични збирки. Странична поделена туника, лабава стил на вклопување. Кошулата со долги ракави е погодна за обична, спорт, датум, патување, дружење, канцеларија, дневно носење итн. Стилски дизајн на џеб. Ги одржува вашите раце топли и го олеснува спакуваниот телефон или мали предмети додека излегувате. Материјалот е мек и издржлив, но не и тежок, добро, како што е ткаенина од маица. Beе се чувате топло во есен и пролет, но нема да ве прегрее. Карактеристики : Обичен екипаж, врвови со долги ракави, лабава вклопување, преголема, лесна, стил на пуловер со џебови. Материјал : Мешавина од памук и полиестер, истегната ткаенина, лесна, мека, дише и пријателска за кожата. Режим на миење : миење на рацете со ладна вода /виси или суво. Повод : Дневно носење, работа, дома, отворено, шопинг, забава, училиште, клуб, датум, одмор, тренингот, јога.

Поврзани производи..