• Свеж
Капа Барбел пар од 14 Редовни рачки со гира, повеќе бои
zoom_in

Капа Барбел пар од 14 Редовни рачки со гира, повеќе бои

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Спецификации - 14 "x 13 "; 6,5 фунти; Вклучува пар од 14 "редовни рачки за глувци. Изградба - изработена со цврст челик со финиш на палто со црн прав. Карактеристики - Сместува стандардни 1 -инчни плочи до препорачан капацитет за тежина од 100 фунти за секоја гира. Ова овозможува различни Заменливи тежини што треба да се користат за време на рутините за кревање тежина. Доверба - искуство со доверба. Кап е пионер во фитнес -индустријата повеќе од 30 години и има локации ширум светот. Вид на спорт : кревање тегови. Спецификати - 14 "x 1.3 "; 6,5 фунти; вклучува пар 14" редовни рачки за гира. Изградба - Направена со цврст челик со завршен палто со црн прав. Карактеристики - Сместува стандардни 1 -инчни плочи до препорачан капацитет за тежина од 100 фунти за секоја гира. Ова овозможува да се користат различни заменливи тежини за време на рутините за кревање тежина. Доверба - искуство со доверба. Кап е пионер во фитнес -индустријата повеќе од 30 години и има локации ширум светот. Шансите се ако некогаш сте вежбале, сте работеле со производ за капа. Тип на спорт : кревање тегови. Зголемете ја силата на раката и јадрото со оваа капа цврста рачка за глувци. Направено од цврст челик, цврстата рачка на глувци е доволно издржлива за да се издржи дури и до најригорозната рутина на тренингот и да трае многу години.

Поврзани производи..