• Свеж
Вежба за натопи што се прилагодливи. Прикачете го на вашата решетка за напојување. Изграден
zoom_in

Вежба за натопи што се прилагодливи. Прикачете го на вашата решетка за напојување. Изграден

DEN 238.40

Стока
check Во продавницата

Прилагодете се на затворање во или широки натопи или влечете ги Се вклопува во повеќето решетки за напојување со 1 "DIA цврсти челични шипки. Безбедносните шипки што не се вклучени - ќе чини дополнително. 1 1/2" DIA DIP/Повлечете рачки. Копчиња за заклучување на 1 "x 2". Ширина и прилагодлива висина. Одговара на повеќето лавици за напојување со 1 "DIA цврсти челични шипки. 1 1/2" DIA DIP/повлечете ги рачките (професионално ножено). 1 "x 2" загради за цевки. (2) Заклучување на копчињата за раце. Баровите се аголни со 1 степен за удобност. Користете постојни безбедносни шипки за да монтирате загради. Забелешка : Вертикалните загради мора да бидат против пониските безбедносни шипки за да се спречи движење.

Поврзани производи..