• Свеж
JYDBRT FITNESS BAND Повлечете ја јажето за јаже на јаже фитнес бенд Обука за опсег Повлечете ја фитнесот опрема за истегнување на лентата
zoom_in

JYDBRT FITNESS BAND Повлечете ја јажето за јаже на јаже фитнес бенд Обука за опсег Повлечете ја фитнесот опрема за истегнување

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Овој производ може да се користи за кошарка, одбојка, фудбалски тренинг Исто така е погоден за оние со потреби за обука. Попрофесионално и ефикасно. Вертикалното скокање е одлично за подобрување на јачината на нозете. Изградете мускули на нозете, јачина на градите, брзина и агилност. Силна латекс цевка со заштита од ткаенина. Меки латекс и гумен материјал за удобност, безбедност и мала тежина. Компактен и лесен за носење, можете да вежбате на многу места. Совршено за најразлични намени поврзани со фитнесот. Овој производ може да се користи за кошарка, одбојка, фудбалски тренинг. Исто така е погоден за оние со потреби за обука. Попрофесионално и ефикасно. Вертикалното скокање е одлично за подобрување на јачината на нозете. Изградете мускули на нозете, јачина на градите, брзина и агилност. Силна латекс цевка со заштита од ткаенина. Меки латекс и гумен материјал за удобност, безбедност и мала тежина. Компактен и лесен за носење, можете да вежбате на многу места. Совршено за најразлични намени поврзани со фитнесот. Овој производ може да се користи за кошарка, одбојка, фудбалски тренинг. Исто така е погоден за оние со потреби за обука. Повеќе професионални и ефикасни. Вертикалното скокање е одлично за подобрување на јачината на нозете. Изградете мускули на нозете, јачина на градите, брзина и агилност.

Поврзани производи..