• Свеж
Besportble Aerial Yoga Swing Yoga, истегнување лента од половината на половината, задната нога, ногата, јога хамак таванот монтирање Антигравитација Еластична јога прашка за фитн
zoom_in

Besportble Aerial Yoga Swing Yoga, истегнување лента од половината на половината, задната нога, ногата, јога хамак таванот монтирање

DEN 891.20

Стока
check Во продавницата

Овозможува да вежбате насекаде, како што се дома, салата, канцеларија, хотел, плажа и патување, итн Ја подобрува вашата флексибилност и го одржува вашето тело во подобра форма, додека го намалува ризикот од повреда. Неговата способност да обезбеди безбедно, подобрување на закрепнувањето на мускулите се препорачува. Меки и цврсти полиестерски памучен материјал, екстремно издржлив и нема или ќе ја изгуби својата форма. Совршено за јога, пилатес, дневно вежбање, подобрување на топлините. Опис Дали ви треба траен опсег за истегнување на јогата? Ако е така, погледнете брзо во овој опсег за истегнување на јогата. Направени од материјали, издржливи и долготрајни. Уникатниот дизајн и исклучителната занаетчиство ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Карактеристики- боја : виолетова.- Материјал : полиестер памук.- Мекиот и цврст полиестерски памучен материјал, екстремно издржлив и нема или ќе ја изгуби својата форма. Пакет, вклучувајќи 1 х, лента за истегнување на јога.

Поврзани производи..