• Свеж
Јасез кожа за кревање тегови за тегови за фитнес фитнес глувче, мрена за напојување Поддршка за поддршка на сила за поддршка на тежина за кревање тежина за кревање ?
zoom_in

Јасез кожа за кревање тегови за тегови за фитнес фитнес глувче, мрена за напојување Поддршка за поддршка на сила за поддршка

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

1 Секој појас е засилен со 6 навртки од не'рѓосувачки челик. Ширина на ременот 11,5 см, дебелина 4мм, технологија за автомобил со двоен ред. Секој појас е дизајниран со 10 реда дупки. Слободно прилагодете го обемот на половината за поголема удобност. Во спортот, заради прекумерна отпорност на вежбање, мускулите се стрес и под стрес, така што половината често има болно чувство. Носењето појас го штити ткивото на половината и ги спречува спортските повреди. Карактеристики : 1. Секој појас е засилен со 6 навртки од не'рѓосувачки челик. Ширина на ременот 11,5 см, дебелина 4мм, технологија за линија со двоен ред на автомобили. Секој појас е дизајниран со 10 реда дупки. Слободно прилагодете го обемот на половината за поголема удобност. Во спортот, заради прекумерна отпорност на вежбање, мускулите се стрес и нагласени, така што половината често има болно чувство. Носењето појас го штити ткивото на половината и ги спречува спортските повреди. Спецификации : Материјал : кожа + пуколор : Black Model : S/M/lsponge Mats : Nosize : (S) 1100x115x4mm/43.52*0,15 '' (M) 1200x115x4mm/47.24* 4,52*0,15 '' (L) 1300x115x4mm/51.18*4,52*0,15''net Тежина : 380g/430g/480gsuitable за обемот на половината : 74-85cm/29.46 '', 86-95cm/33.73''Suitable for : unction, јога, фитнесноти : Ве молиме, дозволете 1-3mm да се разликува поради рачното мерење.

Поврзани производи..