• Свеж
Lukeo дебел отпор за отпорност на отпорност Спортски експандер Еластично повлечете ги опсезите за напојување за обука на отпор и тренингот
zoom_in

Lukeo дебел отпор за отпорност на отпорност Спортски експандер Еластично повлечете ги опсезите за напојување за обука на отпор

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добра еластичност, долг животен век, за употреба на дневна обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добра еластичност, долг животен век, за употреба на дневна обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Добро за обука за развој на координација и рамнотежа и издржливост. Овозможува голема просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Долг сервисен живот, за употреба на дневна обука.Приментирано : Истегнување на мускулите, вежбање по јога, обука за фитнес, танцување и така што се вклучени : 1 * Еластични бендоти на јога : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см.

Поврзани производи..