• Свеж
Navitech Purple Protectable Protectable Projector Case и Travel Tagn компатибилна со Kodak Luma 350
zoom_in

Navitech Purple Protectable Protectable Projector Case и Travel Tagn компатибилна со Kodak Luma 350

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Овој случај ќе обезбеди максимална заштита за вашиот уред 100% доказ за шок, технологија за отпорна на вода и климатска одбрана го одржува вашиот уред безбеден во најтешките услови. Повеќе надворешни оддели за складирање за понатамошно складирање. Внатрешен џеб за мрежи за дополнителен внатрешен Straage. 24 месеци гаранција. Надвор на состанок или патување и сакате да бидете сигурни дека вашиот проектор е безбедно и уредно складиран, случајот на проекторот на Навитх го има одговорот. Да се ​​биде целосно резистенција на вода и да ужива во запишана заштита.

Поврзани производи..