• Свеж
ХЕЛЕС Женски Метал Без Обрач + Ацетат Очила За Читање Поликарбонат СО Еден Вид УВ400 Леќа За Обложување Очила Читач-Црвено| / +0,50
zoom_in

ХЕЛЕС Женски Метал Без Обрач + Ацетат Очила За Читање Поликарбонат СО Еден Вид УВ400 Леќа За Обложување Очила Читач-Црвено| / +0,50

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Очила За Читање Со Една Визија Високо Влијание Поликарбонат Материјал Леќи. ХМЦ (ув заштита,анти-гребење и анти-рефлексија) Слој. Слободен Хард Пластика Случај & Чистење Крпа. Очила За Читање Со Една Визија. Високо Влијание Поликарбонат Материјал Леќи. ХМЦ (ув заштита,анти-гребење и анти-рефлексија) Слој. Слободен Хард Пластика Случај & Чистење Крпа. Ширина на објективот : 54 mmlens висина : 34 mm Bridge : 17 mmframe ширина : 136 Mmtemtemple Должина : 136 mm Free Пластични Очила Случај И Чистење Крпа.

Поврзани производи..