• Свеж
Преносни Контактни Леќи, Кутија За Контактни Леќи Кутија За Контактни Леќи За Патување Комплет За Контактни Леќи Миопија Комплет За Нега На Очи Со Контејнер За Скл?
zoom_in

Преносни Контактни Леќи, Кутија За Контактни Леќи Кутија За Контактни Леќи За Патување Комплет За Контактни Леќи Миопија Комплет За Нега На Очи

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Пренослив Комплет За Кутии За Контактни Леќи : кутија За лесно отворање и имаат добар ефект на запечатување Блендата за шишиња е означена СО LR за да се спречи конфузија помеѓу левото и десното око. Куќиштето за контактни леќи е пренослив дизајн, мала големина мини пренослив комплет за контактни леќи за патување , комплет за нега на очи со огледало е лесен за носење. За секакви ситуации во животот. Случај за контактни Леќи : дизајнот на силиконската вшмукувачка чаша главно се користи за фиксирање на контактни леќи за чување на леќите. Случајот за складирање на контактни леќи е убави и корисни подароци за жени и девојки. Случаите со контактни леќи прифаќаат безбедни материјали со врвен квалитет пријателски. Издржлив Компактен Комплет За Складирање На Натопување : Јасен дизајн на огледало, непречено без деформација, удобен за носење и полетување контактни леќи во секое време и насекаде. преносливото куќиште за контактни леќи е извонреден и компактен изглед, чистачот за контактни леќи е лесен за употреба, автоматското средство за чистење контактни леќи е модерно и хигиенско. Патување Контакт Лен Случај : Нелизгачки силикон на покривот на меките пинцети, кој е стабилен и не е лесно да падне. куќиштето за складирање контактни леќи ги одржува вашите контактни леќи безбедни кога не се носат. Водоотпорен Контејнер : висококвалитетната кутија има добра отпорност на удар, водоотпорна и ефикасна заштита на додатоците. чистачот за контактни леќи е пренослив дизајн, секојдневно чистач на контактни леќи совршено куќиште за контактни леќи поставено за домашна или патна употреба.

Item Type:
Contact Lens Box
Material:
ABS
Function:
Store contact lenses
Package List:
1 x Contact Lens Box :
1 x Lens Holder :
1 x Tweezer :
1 x Applicator Rod :

Поврзани производи..