• Свеж
LPGI правда за сите
zoom_in

LPGI правда за сите

DEN 352.00

Стока
check Во продавницата

Кул постер за wallидови или закачете го насекаде Одличен подарок. 100-процентен полиестер, да се мие во нежен циклус и да се сува сув; Ironелезо на кул. Овој постер за ткаенини LPGI ја карактеризира Металика „Правда за сите“. Постерите за ткаенини се уметност по избор за fansубители на музика. Големите постери од ткаенини од 30 "x 40" имаат живописна графика на мека како свилен полиестер. Тие се одлични алтернативи за постери за хартија; Тие не зреат, можат да бидат преместени од место до место лесно и можат да бидат испратени насекаде со ефтино поштарина. Покажете ги постерите за ткаенини на wallsидови, над ламби или каде било. Постерите за ткаенини прават многу кул уникатни подароци. Прикажано во филмови и ТВ -емисии, постер за ткаенини LPGI станува се попопуларен кај студената публика. Покажете го вашиот афинитет кон вашите омилени бендови и уметници со постери за ткаенини LPGI.

Поврзани производи..