• Свеж
16x20 Постер за приказната за starвездени риби, голема starвездена wallидна уметност; инспиративна wallидна уметност на плажа; печатење на наутичка песна; Лорен Ајзели Цитат;
zoom_in

16x20 Постер за приказната за starвездени риби, голема starвездена wallидна уметност; инспиративна wallидна уметност на плажа; печатење на наутичка

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

✅ Starfish Story Poem Art Print - Лорен Ајзели Цитат - Мотивациска инспиративна плажа, море, океански акварел постер за примарна училница, расадник, декор за wallидови од спална соба ✅ Сјајно ламинат : Сјајниот ламиниране произведува сјаен, стакло како изглед што ја подобрува бојата и живоста на мастилото на една страница. Загарантирано за зголемување на животниот век на вашата нова постера уметност, ламинираните отпечатоци помагаат да се избегне : RIP OFT; Нема повеќе грицки отпечатоци од прсти или знаци за пенкало; Избегнувајте брчки нема повеќе грицки отпечатоци од прсти или знаци на пенкало; Избегнувајте брчки и задржете го квалитетот. Ламинираните постери можат да бидат избришани чисти дури и од најсврените од хаос, што ги прави совршен избор за семејни домови, училишта и расадници. ✅ Најдобра гаранција за печатење : Ние користиме највисок квалитет на брендирани печатачи и материјали. Сите постери се отпечатени на висококвалитетен премиум сатен-сјајно фото хартија (260 GSM) за да се добие најдобриот излез (остри детали и живописни бои) со употреба на музејски квалитетни мастило и премиум печатачи. ✅ Спакувани во цевка : Цевките за постери се дизајнирани да ги штитат постерите за време на испорака, така што тие немаат набори во нив предизвикани од преклопување. ✅ Совршен постер за кој било дом, спална соба, канцелариски декор, студентски дом, училница или wallsидови за теретани за да ги задржите вас или вашите студенти инспирирани и мотивирани да останат избалансирани и да постигнат повеќе во животот. Материјал : - Ние користиме висококвалитетна фото -хартија, 260 GSM со сјајно ламиниране.

Поврзани производи..