• Свеж
Пирамида Америка Мерилин Монро Гламур холивудска славна актерка модел икона црна бела фотографија фотографија кул wallид декор по постер за печатење 12x18
zoom_in

Пирамида Америка Мерилин Монро Гламур холивудска славна актерка модел икона црна бела фотографија фотографија кул wallид декор по постер

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Постери мерки 12х18 инчи (31х46 см) и идеална големина за која било стандардна рамка од 12х18 Хартија за финиш со лесна и ниска сјај создава постери за квалитет на фотографијата за вашиот украсен дом. Сите отпечатоци на постери се внимателно валани и спакувани. Прави одличен подарок - без разлика дали ви треба посебен подарок за пријатели или семејство или барате сами, нашиот постер за wallидови е погоден за украс за дневна соба, wallидна уметност во спалната соба, декор за бања и канцелариски постери. Оваа кул wallидна уметност ќе го осветли вашиот дом, тоа е модерен начин да го осветлите секој простор, секое парче доаѓа со своја уникатна приказна. Ние веруваме во испорака на беспрекорни отпечатоци за квалитет кои траат цел живот. Направено во САД и официјално лиценциран - овој постер е професионално отпечатен во САД на хартија без врвна киселина за естетска боја со голема боја и години на отпорно уживање во вашите уметнички дела. Атрактивните слики доаѓаат од нашата огромна курирана колекција на официјално лиценцирани и сопствени дизајнирани уметнички отпечатоци. Лесно е да се обеси - Постерите за украси на wallидови се лесни за виси на најразлични начини. Нашите постери испорачуваат професионално валани во цврста цевка и можете да користите лента или кит или иглички или закачалки за постери или рамки за постер за да ги обесувате на вашиот wallид. Можете исто така да ги ламинирате за да создадат знаци на вратите или знак за суво бришење за вашата огласна табла. Постери на Мерилин Монро и Декор од Мерилин Монро - Мерилин Монро платно или слики од постери на Мерилин Монро, врамени за wallsидови, е одличен начин да се користат Мерилин Монро Меморијалии и врамени постери со цитати од постерите на филмот Мерилин Монро за вашите декори на Мерилин Монро. Мерилин Монро Балерина црно -бели или слики од кармин. Уникатен подарок за тато, мама, соработник, сестра, мајка, тато, девојка, дечко или најдобар пријател како годишнина, роденден или домаќинство. Постери мерки 12х18 инчи (31х46 см) и идеална големина за која било стандардна рамка од 12х18. Хартија за финиш со лесна и ниска сјај создава постери за квалитет на фотографијата за вашиот украсен дом. Сите отпечатоци на постери се внимателно валани и спакувани. Прави одличен подарок - без разлика дали ви треба посебен подарок за пријатели или семејство или барате сами, нашиот постер за wallидови е погоден за украс за дневна соба, wallидна уметност во спалната соба, декор за бања и канцелариски постери. Оваа кул wallидна уметност ќе го осветли вашиот дом, тоа е модерен начин да го осветлите секој простор, секое парче доаѓа со своја уникатна приказна.

Поврзани производи..