• Свеж
Фотографија на историски производи: Јавниот правобранител Роберт Кенеди, деца од Афроамериканка, заедница на Морнингссајд
zoom_in

Фотографија на историски производи: Јавниот правобранител Роберт Кенеди, деца од Афроамериканка, заедница на Морнингссајд

DEN 1556.80

Стока
check Во продавницата

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Генералниот правобранител Роберт Кенеди, деца од Афроамериканка, Забелешка на заедницата Морнингсајд : Некои слики може да имаат бели шипки на страните или на врвот, ако оригиналната слика не е во согласност со димензиите од 8x12. Извор : Библиотека на Конгрес, Вашингтон, Д.

Поврзани производи..