• Свеж
Постери САД Breaking Bad Bad TV Show Shost Glossy Finish - TVS049)
zoom_in

Постери САД Breaking Bad Bad TV Show Shost Glossy Finish - TVS049)

DEN 95.84

Стока
check Во продавницата

Постер точно големина : 91,5 см x 61 см - приближно 36 инчи x 24 инчи Висококвалитетно печатено на ткаенина ткаенина. Завртена и испорачана во заштитна цевка. Одличен постер (позадина) за вашата соба, лесен за рамка. Постојат ознаки за лого „Newhorizon“ и холографско последователно нумерирање доаѓаат со постер за автентичност. Трговската марка „Newhorizon“ е регистрирана и заштитена. Постер отпечатен на висококвалитетна крпа од свилена ткаенина. Поубаво од постер за хартија, може да зачува во долг период. Валани и испорачани во стабилна цевка. Валани и испорачани во заштитна цевка, лесна за рамка, одличен wallиден декор!.

Поврзани производи..