• Свеж
Seeeluna жени плетени ребрести јога -шорцеви Беспрекорни атлетски хеланки со високи тренинзи на половината што трчаат кратки панталони
zoom_in

Seeeluna жени плетени ребрести јога -шорцеви Беспрекорни атлетски хеланки со високи тренинзи на половината што трчаат кратки панталони

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

90% најлон, 10% спандекс Затворање на влечење. Само миење на рацете. МАТЕРИЈАЛИ : Плутени ребра за тренингот Surtersенски жени се направени од 90% најлон 10% спандекс. Карактеристики : Обични салата шорцеви жени со затворање на влечење, висока еластична половината, удобно вклопување, плетено ребрести лесен дизајн. Повод : Големиот дел од половината Јога шорцеви е совршено за секојдневно носење, шопинг, излегување, бадминтон, трчање, џогирање, возење велосипед, фитнес за теретани, маратон, игри конкурент или какви било активности за вежбање. Упатство за перење : Јога шорцеви за жени погодни за машинско миење, миење на рацете. Бидете внимателни да не избелувате. Големина на САД. Ако имате какви било прашања во врска со оваа фитнес плен шорцеви, Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Поврзани производи..