• Свеж
Bestisun женски исечени врвови на тренингот проток на теренски теренски култури врвни тенок фит атлетски јога вежба кошули танцуваат врвови
zoom_in

Bestisun женски исечени врвови на тренингот проток на теренски теренски култури врвни тенок фит атлетски јога вежба кошули танцуваат врвови

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

95% модален 5% спандекс Ткаенината е убав мек, маички материјал што убаво се драпери и се протега. Повлечете го затворањето. Совпаѓање : совршено се спарите со пантолоните, хеланките, здолништата, шорцевите или во зависност од приликата, ве прават поубави, модни и самоуверени. Стартувајте мал : Дизајнот на големината е малку мал и краток. Се препорачува да изберете една големина поголема од вообичаеното, што ќе биде посоодветно. Повод : Top Bestisun Top е погоден за јога, вежбање, фитнес, салата, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси. Функција : Исечен резервоар на врвот може да ви покаже здрави мускули и да ве натера да се чувствувате дишење кога вежбате. Големата еластичност опсег на половината, проверете дали крстот Крис од предната страна нема да се искачи за време на тренингот. Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина во описот подолу или слика пред да нарачате наместо табелата за стандардна големина. XS (ни одговара 2)) : одговара на биста : 33 "; должина : 17,8". S (ни одговара 2-4) : одговара на биста : 34 "; должина : 18. М (ни одговара 6-8) : одговара на бистата : 36,8 "; должина : 18,8". L (ни одговара 10-12) : одговара на биста : 40,5 "; должина : 19. XL (ни одговара 14) : одговара на бистата : 41.

Поврзани производи..