• Свеж
Џуџиња на роски на роскики, кои се наоѓаат во џебни принтри за куќички за куќички, принтрични маички за џеб од џеб, врвови
zoom_in

Џуџиња на роски на роскики, кои се наоѓаат во џебни принтри за куќички за куќички, принтрични маички за џеб од џеб, врвови

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

95% полиестер, 5% спандекс Копче, истегнување. Затворање на затворање. Материјал : 95%полиестер+5%спандекс , мек и удобен со фер истегнување. Рудирање на лежиштето на телото, покажува добра фигура. Карактеристики : Печатење во форма на животни , V деколте со влечење низа со качулка , декорација на копчето за деколте , долги полу-лажни ракави со вградени манжетни , голем џеб од кенгур. Оваа лесна качулка за пуловер ќе ве натера секогаш да се чувствувате топло во студеното време, совршено за есен, зима и пролет. И оваа џемпер одлична за датум, секојдневен, секојдневен живот, работа, одмор, на отворено, спорт, забава, шопинг, најдобар избор за вашето носење. Врвовите совршени да се спарат со омилената маица, шорцеви и слаби фармерки, хеланки или чизми за обичен секојдневен изглед. Забелешка : Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелата со големина, боите може да се разликуваат од сликата бидејќи е кошула за вратоврска. Доцени прашања за нашиот производ и услуга. Прашања и одговори на клиенти. П1 : Упатства за миење. А1 : вели миење на рацете. Но, мојата мијалник има рака има циклус. Јас секогаш ја закачувам облеката за да се исуши во соба со вентилатор на таванот. Ткаенината се држи добро. П2 : Дали има бесплатни приноси?. А2 : Да, бесплатно враќање со премиерот во рок од 30 дена. П3 : Дали е оваа кошула долга? Доволно долго за да се носи со хеланки и да го покрие задникот?. A3 : Зависи од вашата висина. Должината е 25,98 "-29. П4 : Јас сум помеѓу големина 4 и 6, која големина ја препорачувате?. А1 : Одговара како што се очекуваше… многу мек и добар квалитет! Големина мала… 34d 118 bs.

Поврзани производи..