• Свеж
Cnfufen Summer Lounge Shorts за жени мода постелнина широка нозе проточна удобна панталони
zoom_in

Cnfufen Summer Lounge Shorts за жени мода постелнина широка нозе проточна удобна панталони

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

90%памук, 10%постелнина Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : 90%памук + 10%постелнина. Овие жени шорцеви се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека, дише и пријателска за кожата, лесен и удобен за носење. Функција : Еластична лента за половината со прилагодлива влечење на половината, широка нога, странични и задните џебови. Дизајнот на цврста боја е класичен и модерен не лесен застарен, лабав дизајн, станува се повеќе дише во високо лето. Повод : Одмор, слободно време, плажа, едноставни спортови, пешачење, мали забави, дома и други прилики се соодветни. Памучна ткаенина исто така многу одговара за спиење како ноќни шорцеви. Колокација : шарени маици со кратки ракави или обични кошули со кратки ракави или кошули без ракави. Совети за перење : машина за миење на машини или рака со ладна вода/висина или суво на линија/не бели.

Поврзани производи..