• Свеж
Алуморман цвет дизајн хемо -губење на косата за опаѓање на косата за жени
zoom_in

Алуморман цвет дизајн хемо -губење на косата за опаѓање на косата за жени

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Бамбус влакна Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Шепчето за капакот на капакот е поделено на жените да поминат низ губење на косата на косата. Удобно за какви било прилики. Вашите духови ќе бидат подигнати на оваа лесна гравче. Елегантен дизајн. Рачно изработениот цвет и плетеките на овој елегантен турбан додаваат убав допир. Шапката Beanie изгледа софистицирана на вас и ве прави да се чувствувате одлично. Лесно е да се облече и исклучи. Останете на место и одете со какви било облеки. Getе добиете многу комплименти. Ткаенината за дишење и мека бамбус влакна е пријателска за кожата, штити чувствителна скалп. Разновидните капаци на главата ја чуваат ќелавата глава од хемо -губење на косата топла во студените денови, не ве тера да се прегреете во лето. Една големина најмногу одговара. Целосно покривање на главата за жени. Симпатичната глава се вклопува во мала глава, но исто така се протега за голема глава. Материјалот за бамбус влакна е значителен. Фантастични хемо -подароци за млади девојки, жени или постари жени кои минуваат низ хемотерапија, подложени на хемотерапија или по хемо. Хемо -главната облека им дава удобност и самодоверба на жените за опаѓање на косата. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Шепчето за капакот на капакот е поделено на жените да поминат низ губење на косата на косата. Удобно за какви било прилики. Вашите духови ќе бидат подигнати на оваа лесна гравче. Елегантен дизајн. Рачно изработениот цвет и плетеките на овој елегантен турбан додаваат убав допир.

Поврзани производи..