• Свеж
Wingslove Sports Sports Sports Sports за жени плус големина без прицврстена тренинг за тренинг градник за контрола на отскокнување
zoom_in

Wingslove Sports Sports Sports Sports за жени плус големина без прицврстена тренинг за тренинг градник за контрола на отскокнување

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

93%најлон, 7%спандекс Затворање на кука и очи. Тенок и безжичен дизајн на чашата, намалете го стегањето на градите, подобрување на удобноста. Широки прилагодливи ленти со предни перничиња, без копање, распрснете го притисокот на рамото за дополнителна удобност. Високите страни и целосната форма на покриеност ги покриваат градите во голема мера, без истурање. Совршен дизајн на обликување и рамни споеви, ги намалува максималните удари за време на спортот со големо влијание. Лесен и брз сув материјал Викс влага подалеку од вашата кожа. Подготвен панел во предниот дел, спречете ја случајната изложеност. Направете да дишете и да ја одржувате кожата ладна за време на спортот. Овој спортски градник е особено дизајниран за спорт со средно и големо влијание. Како што се : трчање, тенис, одбојка, трки, скокање и аеробна вежба. Повеќе опции за големина : од големина 34b до 48g. Пронајдете ја вашата соодветна големина лесно.

Поврзани производи..