• Свеж
Jackек Смит Athенски атлетски СКОРТИ Активни здолништа со лесни здолништа со поштенски џебови кои работат шорцеви за голф
zoom_in

Jackек Смит Athенски атлетски СКОРТИ Активни здолништа со лесни здолништа со поштенски џебови кои работат шорцеви за голф

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Разновиден дизајн, совршен за каква било активност од тенис до голф до одење Горенаведената должина на коленото и материјалите отпорни на брчки обезбедуваат да останете кул кога правите спорт во пролет, есен, лето. Школка/постава : 90%полиестер+10%спандекс. Затворање на патент. Овие спортски тениски тенис се добро изработени од лесна и дише ткаенина, може да ги исполни вашите очекување за здолништа со тренингот : удобно, издржливо, влажно и брзо сушење. Ленг е над коленото, додека сè уште е доволно долго за да не изгледа премногу кратко. Скромна должина, прилично печатење и елегантни линии го прават ова здолниште победник за датум за игра и прилики за секојдневен фустан. Два слој - изнајден лагер и надворешни здолништа!. Два џебови за поштенски пакувања прават сè совршено, особено во вакво нешто во кое работите или вежбате. Како што се ставете ги клучевите или телефонот во нив, така што да ги ослободите вашите раце. Вградениот џеб на топката на внатрешните шорцеви е дизајниран да биде наопаку за удобното складирање на судот. Можете да направите сè во ова од возење велосипед до излегување за коктели со овие активни здолништа. Совршено е за тенис, голф, одбојка, бадминтон, трчање, навивач, фитнес за теретани, игри конкурент или какви било активности за секојдневна вежба. Забелешка : Ве молиме, изберете ја основата на големината на нашата табела со големина на горните леви фотографии. Совети за топло миење : Не бели; Машински миење ладен деликатен циклус. Тие можат да држат одлично низ многу миења. Без брчки, намалување, пилинг или згаснување. Школка/постава : 90%полиестер+10%спандекс. Затворање на патент. Овие спортски тениски тенис се добро изработени од лесна и дише ткаенина, може да ги исполни вашите очекување за здолништа со тренингот : удобно, издржливо, влажно и брзо сушење. Ленг е над коленото, додека сè уште е доволно долго за да не изгледа премногу кратко.

Поврзани производи..