• Свеж
Јакни за трчање на лесни лесни магариња Енди, јакни со атлетски атлетски атлет
zoom_in

Јакни за трчање на лесни лесни магариња Енди, јакни со атлетски атлетски атлет

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

50% полиестер, 40% модал, 10% еластан Затворање на патент. 【Топло 3Д сечење и мулти-панели Дизајн обезбедува удобно вклопување и спречува пондерирање на вас надолу. Дозволете ви да се движите без ограничување. 【Скриени џебови на рацете】 Две скриени џебови со патент за рака за да ги намалат вашите најважни работи безбедно. Лесни до достапни џебови со обвивка за руно за да ги задржите рацете топли. 【Заштита на сонце и отпорен на вода】 Вграден UPF 30 за да го блокира сонцето. Прикачен аспиратор за да ве заштити од елементи. DWR (трајно отфрлање на водата) Заврши за да се одврати да се исцеди и дамки. Овие јакни се идеални за трчање, спорт, тренинг, пешачење, возење велосипед и патување.

Поврзани производи..