• Свеж
HDGTSA 2022 Граница Европски и американски пролетен фустан секси тенок прашка руно влечење неправилен фустан со брада плус големина
zoom_in

HDGTSA 2022 Граница Европски и американски пролетен фустан секси тенок прашка руно влечење неправилен фустан со брада плус големина

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

100% полиестер Затворање на копчињата. Прилики : фустанот е многу моден и обичен, погоден за секој ден! Совршено за секојдневно носење, секојдневно носење, датира, училиште, дом, работа, излегување, забава, клуб, матурска, свадба, плажа, летен одмор, коктел, одмор, пикник или улица. Големина : Ве молиме, не заборавајте да се измерите според описите на производот или табелата со големина на колоната за слики. Не врска со големина. Добро за пролет и лето. Нејзиното дишење и лабаво вклопување се исто така доволно за да ве одржат удобни додека ги носите овие шармантни фустани за жени со ракави плус. Ве молиме измијте го одделно со торба за перење решетки.

Поврзани производи..