• Свеж
Мали миленици 1980 година на САД еден лист по еден лист
zoom_in

Мали миленици 1980 година на САД еден лист по еден лист

DEN 1360.00

Стока
check Во продавницата

Еден лист (27x41) Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Еден лист (27x41). Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинален еден лист од САД за мали миленици од 1980 година. Состојба : многу добро склопена состојба. Комедија Tatum O'Neal & Mc Nichol. Големина : еден лист, 27x41 инчи. Филм во режија на Роналд Ф. Максвел и starsвездите Татум О'Нил.

Поврзани производи..