• Свеж
Стопско скрипта со ограничен потпис на DoTa Dragon, Студио, лиценцирана сопствена рамка
zoom_in

Стопско скрипта со ограничен потпис на DoTa Dragon, Студио, лиценцирана сопствена рамка

DEN 1299.20

Стока
check Во продавницата

Димензии на скриптата со рамка : 23,75 "" L x 1 Ограничено издание на 100 ширум светот. Колекционерско одделение за комерцијална ексклузивна кадифена вода/отпорна на гребење. Вклучува серијализиран сертификат за автентичност и појавување на налепница за холографска нумерирана холографска. Вклучува хардвер за монтирање со врамена верзија. Димензии на скриптата со рамка : 23,75 "" L x 1. Ограничено издание на 100 ширум светот. Колекционерско одделение за комерцијална ексклузивна кадифена вода/отпорна на гребење. Вклучува серијализиран сертификат за автентичност и појавување на налепница за холографска нумерирана холографска. Вклучува хардвер за монтирање со врамена верзија. Оддадете почит на крвта на Dota Dragon, со овој Netflix целосно лиценциран факсимил на официјалното потпишано скрипта за ТВ серии, првично потпишана од актерите Јуриј Ловентал, Лара Пулвер, Ди Бредли Бејкер, Фреја Тингли, Тони Тод Роберт Енглунд, од кои е строго ограничен на 100 Единици ширум светот и се одобрени и соодветно броеви. Оваа крајна премија колекција е специјално направена и дизајнирана за најпосветените забавни афери за да ја покажат својата страст кон сите со гордост. Самиот факсимил на сценариото - што е покачено на колекционерско одделение - не е само со тешка хартија за залиха за да се обезбеди долговечност, туку е на врвот со комерцијална ексклузивна обвивка за допир на кадифе, што ќе ви овозможи да манипулирате со вашето парче без страв од оштетување/боење предизвикано од рака -Ила, лесни течности и/или гребнатини предизвикани од нормално абење. Уживајте во меката кадифена текстура и едноставно избришете ја кога е потребно! Кога е врамена, скриптата факсимил и сè уште фотографијата се и професионално поставени во рамка со сенка со највисок троен киселина, со употреба на нашата ексклузивна лесна сопствена инженерска УВ/Warping/Warping/Влажност/избледени отпорни на лајсни, метални филе и завршени со лесна заштитна категорија Стакло за да изгледа чисто.

Поврзани производи..