• Свеж
Шака Смит потпиша автограмиран 8x10 фото -топла кошула актер модел COA
zoom_in

Шака Смит потпиша автограмиран 8x10 фото -топла кошула актер модел COA

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Индустрија : Телевизија Тип на предмет : Фото. Индустрија : Телевизија. Тип на предмет : Фото. Оваа фотографија беше потпишана со горенаведениот референциран забавувач. Beе се обезбеди сертификат за автентичност (COA) што ја гарантира автентичноста на автограмите.

Поврзани производи..