• Свеж
Робови во ропство проституција Потпретседател од 1940 -тите оригинални постери за филм 27x41
zoom_in

Робови во ропство проституција Потпретседател од 1940 -тите оригинални постери за филм 27x41

DEN 1513.60

Стока
check Во продавницата

Точка : Оригинален американски лист (27 1/2 x 41 1/2 инчи) филмски постер од објавувањето на филмот за експлоатација на проституција на проституција „Елмер Клифтон“ „Робови во ропство“ Состојба : Овој постер е преклопен како што е издаден со мал прекак во горната граница и малото носење на преклопните раскрсници. Состојбата е добра. Како самите колекционери, ние ја спакуваме секоја ставка за да пристигнеме неповредени.

Поврзани производи..