• Свеж
Сламни кучиња Пекинпах ултра-насилство Дастин Хофман 1972 Оригинален постер за еден лист филм
zoom_in

Сламни кучиња Пекинпах ултра-насилство Дастин Хофман 1972 Оригинален постер за еден лист филм

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Точка : Оригинален американски плакат на САД 1-лист (27 x 41 инчи) од трилерот за одмазда на Сем Пекинпа во 1972 година, „Строу кучиња“ во кој глумат Дастин Хофман и Сузан Georgeорџ Имаше голем број на стилови од 1 лист, произведени за овој филм. Ова е стилот Д 1-лист, најбогата стил произведен. Состојба : Овој постер е преклопен како што е издаден и целосно неискористен. Состојбата е близу нане.

Поврзани производи..