• Свеж
Вечен Воин #6 ВФ/НМ ; Храбар стрип | Мајстор Дарк
zoom_in

Вечен Воин 6 ВФ/НМ ; Храбар стрип | Мајстор Дарк

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Напишано Од Бери Виндзор-Смит Илустрирано Од Бери Виндзор-Смит. Предмет : Вечен Воин #6 Издавач : Храбар Насловен Уметник : Бери Виндзор-Смит Писател : Бери Виндзор-Смит Уметник : Бери Виндзор-Смит Настапи : Мајстор Дарк Приказни : Време И Простор Белешки : Наспроти Мајстор Дарк Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Поврзани производи..