• Свеж
Синови на анархијата Курт Сутер како Ото седеше на маса со човек во позадина 8 x 10 фотографија
zoom_in

Синови на анархијата Курт Сутер како Ото седеше на маса со човек во позадина 8 x 10 фотографија

DEN 360.00

Стока
check Во продавницата

Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10 Автограм подготвен!. Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10. Автограм подготвен!. Оваа фотографија од 8 x 10 е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не се прикажува и во состојба на нане. Нема дупки, солзи, рипчиња, свиоци или кој било друг дефект! На залиха и подготвени за испорака! Професионално печатено и подготвено за која било приватна колекција или можеби, потпишување? Совршен за кадрирање!.

Поврзани производи..