• Свеж
Американски Менувач 44761 Портокалово Метално Копче За Поместување На Снегулки со 16мм х 1,5 Вметни
zoom_in

Американски Менувач 44761 Портокалово Метално Копче За Поместување На Снегулки со 16мм х 1,5 Вметни

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Дајте му на вашиот ентериер врвен изглед Елитната серија на американскиот Менувач копчињата за менување се направени од најквалитетни компоненти што резултира со супериорно чувство при секоја смена. Секое копче за менување е дизајнирано и отпечатено во САД од квалификувани занаетчии со копчиња за менување кои имаат обучено око за секој детал. Американските копчиња за менување Менувачи нудат ексклузивна влошка со алуминиумски навој дизајнирана да се навртува на раката на менувачот. Треба да избегнувате копчиња за менување со поставени завртки или пластични делови бидејќи тие имаат тенденција да откажат или да се нишаат. Алуминиумските влошки се наоѓаат само на висококвалитетните копчиња за менување бидејќи не ' рѓосуваат како стандардните метални влошки. Секоја влошка е со навој 16х1, 50 и вклучува соодветна навртка за џем за лесна инсталација. Оваа влошка може да се прилагоди за да одговара на секое возило на пазарот со адаптери за завртки На Американскиот Менувач кои се достапни во неколку големини. Користете Го адаптерот За Копче За Самоубиство На Американскиот Менувач Броди за да го претворите секое копче за менување во Копче На Воланот Броди и управувајте со леснотија. Изберете од сервал бои и дизајни за да го добиете копчето за менување што го сакате. Американскиот Менувач нуди и функција само за гравирање што користи технологија А.

Поврзани производи..