• Свеж
AGOUNOD Реле CF14 3 Pin Прилагодете 12V LED Трепкач Реле Автомобил Индикатор За Трепкање Светло
zoom_in

AGOUNOD Реле CF14 3 Pin Прилагодете 12V LED Трепкач Реле Автомобил Индикатор За Трепкање Светло

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси. Широко се користи за сите мцу контрола, индустриски сектор, САЛАДИН контрола, паметни дома контрола. Мала големина/мала потрошувачка на енергија/висок контактен напон/ Висока чувствителност. Лесен за инсталирање, Водоотпорен дизајн, Ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлината. Релејскигауру*Универзално одговара за повеќето возила 12 V*Пин : 3*Работен Напон : 12,8 V*Моќност : 0,1 W-150 W. c/m*Прекинувач Струја : 0,02 А до 20азиза : 1,2 во*1,2 во*1,2 содржина на пакетот : 1*Реле За Трепкање.

Поврзани производи..