• Свеж
LYFCRYSTALl СЈАЈНА 8 ПАРЧИЊА Автомобил Рачка Чаша Заштитник, Блинг Анти-Гребнатини Автомобил Врата Чаша Налепница, Не-Обележување Авто Сјајот Автомобил Рачка Заштитна Ф
zoom_in

LYFCRYSTALl СЈАЈНА 8 ПАРЧИЊА Автомобил Рачка Чаша Заштитник, Блинг Анти-Гребнатини Автомобил Врата Чаша Налепница, Не-Обележување Авто Сјајот

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Апликација : заштитникот за чаши за рачка на вратата на автомобилот може да спречи гребење со нокти, прстени или клучеви Акумулацијата на гребнатини нема да направи вашиот автомобил да изгледа убаво. Сепак, нашите налепници за рачка на вратата од автомобилот можат да ви дадат нов изглед, што прави убав подарок. Водоотпорен и издржлив материјал : налепниците за чаши на вратата од автомобилот се изработени од висококвалитетен водоотпорен и издржлив по материјал, така што водоотпорниот ефект е подобар. Налепниците нема лесно да ја изгубат лепливоста поради дожд или миење автомобили. Налепниците за автомобили се погодни за сите температурни услови и се отпорни на оксидација. Чистењето е многу едноставно и удобно без да оставите никакви оштетувања или остатоци на површината. Универзално Вклопување : овие заштитници за чаши за вратата на автомобилот се дизајнирани да одговараат на повеќето возила со рачка за извлекување. Ве молиме проверете ја формата и големината на чашата за рачката на вратата на вашиот автомобил пред да ја купите. Пакување : Нашето пакување вклучува 4 * налепници за сјај на рачката на вратата од автомобилот и 4 * налепници за чинија на вратата од автомобилот. Оваа прекрасна издржлива налепница за рачка на вратата на shinycar е совршен избор за заштита на вашиот автомобил и прави одличен подарок за пријателите и семејството. Лесна инсталација : можете лесно да инсталирате заштитна фолија за ракување со сјајот за неколку минути. Осигурајте се дека површината на рачката е чиста и сува, а потоа излупете ја заштитната фолија на задниот дел од заштитниците на чашата на вратата од автомобилот и залепете ја на место за да ја завршите инсталацијата. Апликација : заштитникот за чаши за рачка на вратата на автомобилот може да спречи гребење со нокти, прстени или клучеви. Акумулацијата на гребнатини нема да направи вашиот автомобил да изгледа убаво. Сепак, нашите налепници за рачка на вратата од автомобилот можат да ви дадат нов изглед, што прави убав подарок. Водоотпорен и издржлив материјал : налепниците за чаши на вратата од автомобилот се изработени од висококвалитетен водоотпорен и издржлив по материјал, така што водоотпорниот ефект е подобар. Налепниците нема лесно да ја изгубат лепливоста поради дожд или миење автомобили. Налепниците за автомобили се погодни за сите температурни услови и се отпорни на оксидација. Чистењето е многу едноставно и удобно без да оставите никакви оштетувања или остатоци на површината.

Поврзани производи..