• Свеж
Потсетете се на CKF-200 SCRAPBOOK CHIT CHARERED FLAG COLLECT
zoom_in

Потсетете се на CKF-200 SCRAPBOOK CHIT CHARERED FLAG COLLECT

DEN 207.84

Стока
check Во продавницата

Без киселина и лигнин 12x12 80lb Текст Ултра премиум акции. Живописни мастила за квалитет на архивата. Направено во САД. Секој комплет за колекција ги содржи следниве трудови од 8 12 "x12", 2 од секој дизајн и 1 налепница за координација.

Поврзани производи..