• Свеж
Us artquest chiffon chiffon, 3 мл
zoom_in

Us artquest chiffon chiffon, 3 мл

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Американските уметнички учесници Мали кружни акценти слични на бисери за сите уметности и занаети. Придржувајте се со какво било јасно лепило за сушење или лента. Американските уметнички учесници. Мали кружни акценти слични на бисери за сите уметности и занаети. Придржувајте се со какво било јасно лепило за сушење или лента. Направени од калциум карбонат и нетоксични, мини-прајките се многу мали кружни форми што можат да се користат за да се разубават сите видови на проекти од цветните центри до снег. Со нив можете да создадете шарена текстура и димензија. Нанесете на вашата површина со кое било лепило што суши јасно, вклучувајќи гелови и медиуми. Направено во САД.

Поврзани производи..