• Свеж
Lutmen'sенска камизола летна мода лабава необична кошула без ракави, женски V-врат за цвеќиња од цвеќиња за прием на врвот на врвот
zoom_in

Lutmen'sенска камизола летна мода лабава необична кошула без ракави, женски V-врат за цвеќиња од цвеќиња за прием на врвот на врвот

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : Модните фустани за жени се изработени од висококвалитетни меки ткаенини, пријателски за кожата, лесни и екстремно еластични, што ве прави поудобно Одличното истегнување гарантира дека е соодветно за различни големини и супериорната изработка создава стилски изглед. Овој обичен летен фустан е задолжителна ставка во гардеробата на секоја жена. Увезената облека ви дозволува да носите удобно, да го користите остатокот сигурна, да ви овозможи да ја доживеете радоста на егзотичните обичаи, да почувствувате странска култура. Карактеристики : без ракави, V-врат, дизајн на копчиња, печатење, голема цветна шема, лесен и кул дизајн, модерен и лабав. Поставена постава. Затворање на влечење. Можете да ја измиете оваа облека со машина или рака, главно за ваша погодност, да го намалите непотребниот товар на живот, лесно да се справите со домашните работи, да го зголемите вашето слободно време. Материјал : женска кошула без ракави, тоа е симпатично, удобно е, ткаенината е пријателска за кожата, удобна и истегната, и оди со многу работи! Што е за тоа : ова лето-обична кошула има без ракави, V-вратот, лабава, цветен принт и ласкав пресек што, во целина, ќе биде одличен додаток на вашата летна работа гардероба. Што да носите : Изгледа симпатично со фармерки, пакувања и здолништа. Дизајнот на елек без ракави е многу умен, оваа кошула е многу добро направена!. Повод : Овој супер симпатичен врв е совршен за секојдневниот живот, затворен, на отворено, море, плажа, датуми, клубови, забави за коктел, вечери, банкети, родендени, карневали, забави, одмори, свадби, барови, танци, сценски претстави, ноќни клубови, Музички фестивали, излети, фотографија, семејни собири или други настани, што и да мислите, тоа оди совршено со вас. Услуга : Имаме целосна услуга по продажба, доколку не сте задоволни од приемот на стоки или примате оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас навреме, ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Материјал : Модните фустани за жени се изработени од висококвалитетни меки ткаенини, пријателски за кожата, лесни и екстремно еластични, што ве прави поудобно. Одличното истегнување гарантира дека е соодветно за различни големини и супериорната изработка создава стилски изглед. Овој обичен летен фустан е задолжителна ставка во гардеробата на секоја жена. Увезената облека ви дозволува да носите удобно, да го користите остатокот сигурна, да ви овозможи да ја доживеете радоста на егзотичните обичаи, да почувствувате странска култура. Карактеристики : без ракави, V-врат, дизајн на копчиња, печатење, голема цветна шема, лесен и кул дизајн, модерен и лабав.

Поврзани производи..