• Свеж
Фустани за Женски Кошули Моден Печатен Фустан Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долг Ракав Лабав Секојдневен Одмор На Плажа Миди Сарафан
zoom_in

Фустани за Женски Кошули Моден Печатен Фустан Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долг Ракав Лабав Секојдневен Одмор На Плажа Миди Сарафан

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

сонце фустан летен фустан за жени Средновековен Суд Фустан Увезени!. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! плус големина фустани корсет фустан. ренесансата фустан жени затворање. ЕЛЕГАНТЕН ФУСТАН МАТЕРИЈАЛ : пријателски за кожата. задолжителна облека за косплеј во вашата гардероба, може лесно да се облече или да се облече, може да се користи и како облека од 90-тите за жени облека од 50-тите 60-тите за жени костими од 80-тите за жени облека од 90-тите за жени косплеј. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : еластичното ребро во задниот дел и бистата, давајќи толку многу дополнително истегнување за да одговара на повеќето бисти. дизајнот во форма на а-линија совршено ја нагласува вашата половина за да ги покажете вашите облини! прилагодливиот дизајн на ременот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден!. ФУСТАН ЗА ЗАБАВА : одлично чувство за допир, стилски, издржлив, дише. вие ќе бидете фокусна точка кога го носите нашиот исклучителен дизајн фустан.фустанот за замав без ракави е погоден за канцеларија, вечер, танцување, запознавање, забава за гости на свадба, невестински туш, враќање дома, клуб, коктел, секојдневни излегувања, свечено и секојдневно носење. Повод : одлична готска облека, средновековен фустан за собарка / принцеза / ренесансен костим фустан за жени јуниори, совршен за забава за ноќта на вештерките / косплеј тема партија / ренесансен фестивал.

Поврзани производи..